تبلیغات
دارالقرآن جوادالائمه(ع) - علی هم آسمانی شد.


تاریخ :
بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 4 فروردین 1393

http://www.farhangnews.ir/sites/default/files/content/images/story/93-01/05/69890-208908-1395743305.jpg


به گزارش فرهنگ نیوز ، مراسم تشییع پیکر مطهر علی خلیلی طلبه ناهی از منکر با حضور آیت الله کاظم صدیقی امام جمعه موقت شهر تهران روز سه شنبه 5 فروردین ساعت9:30 تشییع از مسجد فاطمه الزهرا(س) و ساعت 11 نماز در مقابل مسجد النبی(ص) نارمک  برگزار می شود و سپس در قطعه شهدای بهشت زهرا(س) به خاک سپرده می‌شود.


..... ادمه مطلب

تیر ماه سال 1390 حادثه‌ای دردناک در یکی از محلات شرق تهران رقم خورد.

در این حادثه جوان 19 ساله‌ای به نام علی خلیلی در حین بازگشت از هیئت در حالی که همراه چند نفر از شاگردان یک مدرسه بود به واسطه امر به معروف و نهی از منکر مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

خلیلی توسط یک نفر از افراد شرور منطقه از ناحیه گردن و قسمت شاهرگ دچار جراحت شد و بیش از 15 دقیقه در خون خود می‌غلتید.http://www.farhangnews.ir/sites/default/files/styles/node_singlepic_without_logo/public/content/images/story/92-12/10/67047-200712-1393663929.jpg?itok=JfEcPqiC

در این حادثه تعدادی از مراکز اورژانس بیمارستانی از پذیرش علی خلیلی امتناع کردند تا اینکه یکی از بیمارستان‌های خصوصی در ازای واریز مبلغ 6 میلیون تومان حاضر به پذیرش وی شد.

سرانجام علی خلیلی که به دلیل شدت خونریزی به حالت اغما رفته بود بستری شد اما پزشکان امید زیادی به مداوای وی نداشتند.

علی خلیلی پس از مرخص شدن از بیمارستان در منزل بستری شد اما هر از گاهی به دلیل مشکلات ناشی از حادثه رخ داده به بیمارستان منتقل شده و بستری می شد.

وی بهمن ماه امسال نیز مجدداً در بیمارستان بستری شد و پس از یک ماه به خانه منتقل شد اما سرانجام امروز عصر و در بیمارستان بعثت دعوت حق را لبیک گفته و جان به جان آفرین تسلیم کرد و به دیدار اباعبدالله الحسین و یارانش شتافت.

 
طبقه بندی: علما و شهدا،  آداب زندگی اسلامی،  اخبار، 
نویسنده روابط عمومی 1
آرشیو ماهانه
لینک دوستان
امکانات جانبی
moc.golbnahim.naruqrajib
برای دانلود کلیک کنید